Sobotní dopoledne je ideálním časem na ohlédnutí se za páteční Lednovou singles párty. Byli jsme opět v nekuřáckém Innuendu, které jsme opět zaplnili do posledního místa v ideálním poměru 30 dam a 30 pánů. Pexesovou hru rozbíjející ledy jsme tentokrát trošku zkomplikovali, aby nebylo až tak jednoduché najít svůj protějšek a mám dojem, že to přineslo větší užitek - menší fronty u registrace a více komunikace, což je právě ten cíl, které má pexeso plnit.

 

Tématem fotokoutku byl „obdiv“ a tentokrát se obdiv nefotil pouze ve fotokoutku s rekvizitami, ale v celém baru. Ostatně posuďte sami ve fotogalerii.

 

S fotokoutkem souvisí i vyhlášená soutěž, ve které se hlasuje pro fotografii z párty, které nejlépe zachycuje „obdiv“.  Fotografie z akce jsou umístěny na této adrese >>, kde každý registrovaný může pod každou fotkou kliknout na ikonu „Líbí se“. Hlasovat je možné pro libovolné množství fotografií. Soutěž bude ukončena 6.2.2012 a vyhrává ta fotografie, která bude mít k tomuto datu nejvíce „Líbí se“.

 

Ti, kteří budou zachyceni ve svých obdivuhodných pózách na vítězné fotografii získávají zdarma vstup na jednu z dalších PaP párty. Zároveň bude vylosován jeden z těch, který pro vítěznou fotku hlasoval a ten nebo ta obdrží taktéž volný vstup na párty.

 

Všichni, kteří jsou na fotkách zachyceni, mají právo nechat svou fotku z fotogalerie smazat, pokud se jim z jakéhokoli důvodu nelíbí. V takovém případě nám prosím pošlete link na fotku na emailovou adresu papik@prijdapotkej.cz. Ale nebojte, do soutěže jsme vybírali jenom slušné a nekompromitující fotografie :-)

 

Soutěž právě začíná.

 

Máte-li zájem podělit se s ostatními o své zážitky z lednové párty, napište nám do diskuze. Chcete-li myšlenku PaPích párty podpořit, šiřte ji dále. V únoru chystáme Valentýnskou párty pro 100-200 lidí a jakoukoli podporu při předání této informace co největšímu počtu lidí velmi vítáme :-)

 

Děkujeme za účast na párty a těšíme se na další setkání.

 

Martin

 

PS: nezapomeňte si dát do přátel zde na portále ty, které jste na párty potkali, možná se vám to bude hodit při plánování účasti na dalších akcích :-)

  

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ FOTOSOUTĚŽE

Čas pro hlasování ve fotosoutěži uplynul a máme zde vyhlášení výsledků. Fotografií na téma "obdiv" s největším počtem "líbí se" se stala tato fotka >>. Vítězem volného vstupu na jednu z dalších PaP akcí je tedy Klára a Michal. Vylosovaným hlasujícím pro fotku, který má vstup na další akci taktéž zdarma je Lída. 

 

Všem oceněným gratulujeme, Michalovi dokonce už podruhé (kluk šikovný :-) ) a těším se na setkání.

 

Zobrazení: 576

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj Martine, 

akce byla vydařená a pexeso opravdu bylo lepší než minule i o dost vtipnější :-) 

Díky za nasazení a skvělou organizaci. .-)

Souhlasím s Klárou a přidávám, že hudba se tentokrát taky vydařila.

Díky

Nejvíce se mi líbila Marcela :-)! Škoda, že nepatří do mé preferenční skupiny...

Jinak hodnotím skvělou atmosféru, pěkné místo správě našlapané, lidi na stejné vlně, super organizátoři...prostě povedená akce.

Ty Martine, to je jako domluvená reklama na prací prostředek :-) Ale moc za ní děkujeme.

Mimochodem, koukám ve fotogalerii, že jsi favoritem i na "nejobdivuhodnější" fotku z párty, tak držím palce ;-)

Děkuji všem za opětovnou podporu :o)) M.

© 2021   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby