Mohla to být největší párty pro nezadané v Praze za poslední léta …. a také byla :-) Jsou čtyři hodiny ráno, podklady nemáme ještě zpracované, přesná čísla tudíž řekneme později, ale z prvních odhadů si odvažujeme odhadnout, že se párty povedla.  

 

Pexesová soutěž pořádně rozhýbala nesmělé příchozí i ty doposud sedící a troufám si říci, že okamžikem vyhlášení soutěže „zmrzlé ledy“ tály rychlostí blesku. Během pár minut se z nespojitých jednotlivců stal komunikující úl bavící se v uvolněné a dobré náladě. Pexeso opět zabralo.

 

Jako novinku jsme vyzkoušeli mini-speed-dating, o který byl obrovský zájem a tak jsme dva plánované termíny operativně rozšířili na čtyři. Někdo prošel speed-datingem v pohodě a bez mrknutí oka, na jiných byla vidět úleva po poslední otočce :-)

 

Z fotokoutku máme pěkné fotky, stejně tak i z průběhu akce, ty přidáme v nejbližší době.

 

Celý večer byl pro nás, organizátory, pěkný zápřah, takže jsme nestačili vnímat všechny detaily, nicméně viděli jsme hodně úsměvů, hodně komunikace, hodně zábavy a pokud měla párty lidi sbližovat, tak uspěla na jedničku.

 

Děkuji všem účastníkům párty za účast i za trpělivé přečkání prvotní tlačenice a zároveň všem mým deseti spoluorganizátorům za odváděné výkony a nasazení.

 

Jako další krok doporučujeme přidat si všechny nové známé do přátel zde na portále, což vám může pomoci při rozhodování o účasti na dalších PaP akcích. Pokud jste na párty potkali někoho zajímavého pro další poznávání, držíme palce, ať to vyjde. Pokud pan dokonalý nebo slečna ideální na párty nebyli, zachovejte nám přízeň, ono to vyjde příště.

 

Máte-li chuť, budeme rádi, pokud nám napíšete vaše postřehy, zkušenosti a zážitky. Stejně tak oceníme, pokud nás budete sledovat na Facebooku a budete šířit myšlenku PaP světem dále – neboli čím více lidí do Přijď a Potkej dostaneme, tím větší výběr budou všichni mít :-)

 

Ještě jednou děkujeme za vytvoření úžasné atmosféry dnes večer.

 

Za tým organizátorů,

 

Martin

 

FOTOGALERIE ZDE >>

 

Zobrazení: 3298

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj,

večírek se dost vydařil :o)), i když v začátku příliš lidí.

pexeso veeeliký zmatek ale nakonec fajn. Hudba asi nejlepší, zatím.

Náramně jsem se bavil, díky. M.

Michale, to mi řekni, jak ty to děláš - jestli jsi odjížděl domů zase až v pět ráno, jak to, že jsi tak brzo na webu a první, kdo stačil reagovat? Spíš někdy? :-)

 

Mě bavilo sledovat jak organizačně vyvolaných chaos, zvaný pexeso, během pár minut úplně obrátil atmosféru na párty. Ze stavu "ježiši, co tady dělám, nikoho tu neznám, to je trapný" do stavu "tady je to super, můžu se bavit úplně z každým a nikomu se to nezdá divný" :-) Jen ta zeď mezi tanečním parketem a druhým barem by se mohla na příště celá vybourat :-)

Ahoj, já jsem vždy vzhůru dost brzy a pak to v průběhu dne několikrát doháním :o)

čauky, všecko bylo super, chválím!!!

akce byla velmi zábavná:-)) a jen bych chtěl vzkázat přítomným pánům, co se ještě po půlnoci drželi jen sklenice s pitím "nebojte se holek, ony nekoušou, chodí tam pro vás a když ne balení, tak povídat si je taky zábava":-))

Z objektivního hlediska musím hodnotit akci jednoznačně kladně - organizačně dobře zvládnutá, dobré nápady (hlavně to pexeso), nekuřácké prostředí; na to, že se pak jednalo v podstatě o diskotéku, nebyla hudba alespoň tak hlasitá, že by nebylo slyšet vlastního slova...

Nyní můj subjektivní dojem: Je to akce, kde se víceméně seznámí jen aspoň průměrně extrovertní a odvážní pozemšťané, nikoliv introvertní a nepříliš smělí mimozemšťané jako já. Problém je ale na mé straně, nikoli na straně organizátorů či účastníků, napříště zvolím asi jiný typ akce - třeba šipkový turnaj, nebo nějaký výlet a podobně... Kdo mne zaujal, tomu jsem zanechal vzkaz na oné "Zdi nářků", uvidíme.

Na výsledek speed-datingu jsem nečekal, byl mi předem jasný a tudíž to bylo bezpředmětné, a navíc jsem byl pak už rád, že jsem na ulici, zkrátka jsem se tam cítil tak trochu nepatřičně... Přesto nelituju - příště ale na diskotékovou akci nejdu, není to prostředí pro mne. Ještě jednou poklona organizátorům - dost velká skupina lidí si tam mohla přijít na své.

Ahoj Petře, moc hezké zhodnocení. To máš pravdu, že ačkoli bylo na párty hodně aktivit vyvolávající a usnadňující komunikaci, introverta nezměníš :-) a to je i v pořádku, protože na druhé straně jsou dámy, které takové pány vyhledávají. Z našich zkušeností je řešením třeba bowling - méně lidí, hra v týmu, do kterého je každý zapojen, jména na obrazovce s průběžnými výsledky a tak se lépe pamatují apod. Každý člověk je jiný, proto se snažíme dělat PaP co nejpestřejší, aby si všichni našli to své nebo "tu svou":-)

To je dobře. Škoda, že ta jedna občanka neměla jmenovku, alespoň ne viditelnou... :-)

V takovém případě je pomocníkem k nezaplacení možnost zpětného prohlédnutí si profilů účastníků párty - třeba na tomhle odkaze - a při troše štěstí lze komunikaci nastartovat vzkazem. Oproti prošvihnutí oslovení v metru nebo na jiné neorganizované párty, tady není ještě nic definitivně ztraceno ;-)

Ahoj Martine, tak to ti musím trochu oponovat, bylo tam spousta holek, co tady nemají fotku a nějaké tu nejsou ani zaregistrované, takže to pak je jak hledat pověstnou jehlu v kupce sena :-)

Jinak párty byla fajn, ostatně jako vždy. DJ byl super a hrál skvělou hudbu na kterou se dalo dobře tancovat.

No třeba jsou zaregistrované, ale buď jim na jmenovku napsali jen křestní jméno nebo to který chtěly a tady mají jinou přezdívku. Možná na příští akce by bylo lepší psát na jmenovky přezdívky pod kterýma jsou tu registrovaný :-)

Jinak to byla moje první párty a bylo to fajn

Tak to souhlas s Tebou, jen je těžké někoho nutit. Naše doporučení ohledně nicku u registrace padlo, ale někdy jakoby si lidi báli přiznat, že se sem šli vlastně seznamovat :-) A občas se nicku bránily nejenom ženy, ale i muži.

Také bych ale řekla, že je o trochu větší šance potkat onu sympatiemi vyvolenou na další akci než třeba v tramvaji ;-)

© 2021   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby