Mohla to být největší párty pro nezadané v Praze za poslední léta …. a také byla :-) Jsou čtyři hodiny ráno, podklady nemáme ještě zpracované, přesná čísla tudíž řekneme později, ale z prvních odhadů si odvažujeme odhadnout, že se párty povedla.  

 

Pexesová soutěž pořádně rozhýbala nesmělé příchozí i ty doposud sedící a troufám si říci, že okamžikem vyhlášení soutěže „zmrzlé ledy“ tály rychlostí blesku. Během pár minut se z nespojitých jednotlivců stal komunikující úl bavící se v uvolněné a dobré náladě. Pexeso opět zabralo.

 

Jako novinku jsme vyzkoušeli mini-speed-dating, o který byl obrovský zájem a tak jsme dva plánované termíny operativně rozšířili na čtyři. Někdo prošel speed-datingem v pohodě a bez mrknutí oka, na jiných byla vidět úleva po poslední otočce :-)

 

Z fotokoutku máme pěkné fotky, stejně tak i z průběhu akce, ty přidáme v nejbližší době.

 

Celý večer byl pro nás, organizátory, pěkný zápřah, takže jsme nestačili vnímat všechny detaily, nicméně viděli jsme hodně úsměvů, hodně komunikace, hodně zábavy a pokud měla párty lidi sbližovat, tak uspěla na jedničku.

 

Děkuji všem účastníkům párty za účast i za trpělivé přečkání prvotní tlačenice a zároveň všem mým deseti spoluorganizátorům za odváděné výkony a nasazení.

 

Jako další krok doporučujeme přidat si všechny nové známé do přátel zde na portále, což vám může pomoci při rozhodování o účasti na dalších PaP akcích. Pokud jste na párty potkali někoho zajímavého pro další poznávání, držíme palce, ať to vyjde. Pokud pan dokonalý nebo slečna ideální na párty nebyli, zachovejte nám přízeň, ono to vyjde příště.

 

Máte-li chuť, budeme rádi, pokud nám napíšete vaše postřehy, zkušenosti a zážitky. Stejně tak oceníme, pokud nás budete sledovat na Facebooku a budete šířit myšlenku PaP světem dále – neboli čím více lidí do Přijď a Potkej dostaneme, tím větší výběr budou všichni mít :-)

 

Ještě jednou děkujeme za vytvoření úžasné atmosféry dnes večer.

 

Za tým organizátorů,

 

Martin

 

FOTOGALERIE ZDE >>

 

Zobrazení: 3309

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Petře, zmýšlím se nad tím, co jsi psal výše i co píšeš zde. V rámci PaPu si pohráváme s různými nápady, některé sami vymýšlíme a "testujeme na lidech" (zde si přihřeji polívčičku třeba s pexesem, to je z naší dílny :-) ), u jiných se necháváme inspirovat v zahraničí (třeba zrovna mini-speed-dating). Stále ale hledáme cesty, jak být ještě více nápomocni lidem na našich akcích a je pravda co jsi psal, že introvertní člověk vnímá své okolí a své možnosti úplně jinak než extrovert. Někomu stačí malá finta s pexesovou kartičkou a má na celý večer otevřené dveře ke každé dívce na párty, jiný potřebuje mnohem víc. Proto se obracím na tebe, hezky píšeš, máš ve svých názorech jasno - co bys ty, ze svého pohledu nejvíce ocenil a co by ti pomohlo nevzdat se po prvním nezdařeném oslovení? Byl by to někdo, kdo by vás představil nebo někdo, kdo by vedl hovor ve větší skupině? Nebo úplně něco jiného? 

Martine, díky. Sám už v životě sázím spíš na to, že se povede seznámit skrze někoho (kamaráda kamaráda/ky a podobně). Při známých, které mám, je ovšem ta pravděpodobnost velmi malá a dále se snižuje mou prazvláštní povahou a zálibami... Na akci jsem nešel hledat nevěstu, tady bych ji zřejmě stejně nenašel - ale bral jsem to jako možnost seznámit se s novými lidmi a taky trochu trénink komunikace (ten se mi moc nepovedl). Zajímavé by třeba bylo, kdyby si takových třicet lidí sedlo kolem "ohně" a každý o sobě něco řekl a podobně - jako se to dělá třeba na konstelacích nebo i v terapeutických skupinách; bylo by to použitelné i zde. Nebo bude dobré podniknout nějaký výlet, hry a podobně...

Možnost, že bych snad byl k někomu postrčen nebo představen, je sice lákavá, ale zavání to voděním za ručičku, což případný protějšek odradí (není-li to vysloveně mateřský typ), to je snad přijatelné pro ženu, ale ne pro muže - pořád máme my působit jako lovci...

Měl jsem pocit, že přitahuju více či méně divné pohledy... Do značné míry se nedivím. Nepodceňuju se, ale jsem zkrátka někde jinde než většina populace, leckdo mě třeba obdivuje, ale k drtivé většině lidí nenajdu cestu, případně oni ke mně. No a když nějakou zkusím oslovit a ona se na mě podívá, jako kdyby spatřila strašidlo...

Ahoj všem, tato akce byla dle mého názoru celkově velmi vydařená. Moc se mi líbila zmiňovaná hra pexeso, díky které, v tomto počtu lidí, propukl velký zmatek :) Na takovéto akci jsem byl poprvé a velmi mne zaujala. Určitě budu uvažovat o dalších :) Díky Martin

Jak píšeš. Ještě, že Tě oslovila slečna první ponevadž jsi neměl tu odvahu oslovit jí. Hold se čeká od mužů, že budou ti lovci kteří osloví ženu první. Někteří takový nejsme a třeba si říkáme když slyšíme o tý emancipaci, že nás osloví žena první. Bohužel to tak asi nefunguje a tak stojíme u baru se skleničkou a snažíme se najít odvahu k oslovení krásek který se v okolí nacházejí. Buď to v tom lepším případě dopadá jako v Tvém případě a nebo odcházíme z akce sklamaní. Snad to příště výjde lépe a nějaká nás osloví případně najdem tu odvahu jí oslovit první.

Skvělá atmosféfa, jednoduchá, zato velmi účinná a povedená organizace zábavy, dobré prostory, pohodoví účastníci. V tom všem je kouzlo takových akcí. Maximální spokojenost. Díky S

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby