Chceš být zajímavý, Obklop se ženami - článek k Idnes

Bohužel musím s článkem plně souhlasit

Všechny zajímavé ženy které znám jsou opravdu jak posedlé po ženatých, rozvedených mužích, nejlépe ještě s děckem. Čím více rozvodů tím lépe. A nejlépe když jsou to taxikáři apod. Opravdu nestačím se divit a zírat. Ten článek, který je zde uveřejněn bohužel přesně vystihuje uvažování žen. Sám jsem se tomu zdráhal věřit, ale je to tak. A ve většině případů se ani nejedná o peníze, o zajištěné muže ani o dobře postavené a vzdělané.

Miloš

Zobrazení: 414

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Přijď a Potkej!

Přidejte se ke komunitě Přijď a Potkej.

Komentář přidal(a) Štěpánka dne 24.únor.2012 v 20:40

No...nevim, ale dekuju:) dari se mi skvele. Rozjizdim novej statek, prijed se mrknout:) akorat trosku z ruky..u Pelhrimova...

Komentář přidal(a) Tonik dne 9.únor.2012 v 11:45

Štěpko  jak si ti daří  holka zlatá  hezkej článek  Tonda

Komentář přidal(a) Štěpánka dne 8.únor.2012 v 23:38

Jakozto genetik muzu potvrdit...taky mam dcerku s rozvedenym otcem tri deti...jako partner nepouzitelnej(na tom jsme se schodly s byvalou manzelkou s kterou se diky spolecne zkusenosti kamaradime a vlastne jsme vytvorily spolecne s detma novou "rodinu"-coz je jeden z moznych prinosu:))), , ale jako geneticky material super! vsechny deti jsou krasne a zdrave a vzhledove podobne, takze na tom nejaky podil mit bude...:)

Prakticky vzato-chlapi s detma jsou myslim pritazlivejsi proto, ze krom toho, ze vidite "produkt" tak vidite i jak se k nim chova, zabezpeci je atd...akorat nevim, jestli jsem nad tim takhle premejslela predtim-to asi nee...

Komentář přidal(a) Klára dne 29.leden.2012 v 22:47

:-)

Komentář přidal(a) Martin J. dne 29.leden.2012 v 22:39
To se máš :-)
Komentář přidal(a) Klára dne 29.leden.2012 v 22:35

vime jaky je rozdil mezi fylogenezi a ontogenezi. :-)

Komentář přidal(a) Martin J. dne 29.leden.2012 v 22:30

Kláro - spíš "nechtě", viď? :-) Ale jak jsem psal - je to maximálně zjednodušené. Vtipné je, že čím je člověk "civilizovanější", tím víc se snaží potlačit "primitivní podvědomí". To sice není možné, ale rádi se o tom sami přesvědčujeme :-) Krásně se o tom rozepisuje Vágnerová v Evoluční psychologii (kapitoly zaměřené na fylogenezi, ne ty klasické (zaměřené na ontogenezi)). Ale je to na dýl :-)

Davide - tohle platí obecně a ne "samo o sobě". Jinými slovy - jde o nutnou, ale nikoliv postačující, podmínku :-)

Komentář přidal(a) Klára dne 29.leden.2012 v 14:45

Chte nechte musim Martine ocenit Tvuj zajimavy komentar k tematu. :-)

Komentář přidal(a) Martin J. dne 4.leden.2012 v 14:14

Čao, Miloši, není potřeba zírat :-) Ono to je opravdu tak, ale nevím, zda "bohužel" - nebýt toho, tak homo sapiens sapiens mohl klidně dávno zdegenerovat a vyhynout :-)

Ten článek je dost ukecaný a psaný jako "lifestyle", z pohledu sociologie to nebude znít tak hezky, ale bude to výstižnější :-)

Když zjednoduším vztahy až na "dřeň" (extrémně, ale opravdu extrémně - na úroveň reprodukční teorie), dámy prominou, je to celé na dlouhé povídání, ale ve stručnosti asi takto: Cílem jakéhokoliv vážného vztahu (abstrahujeme od -náctiletých) je v základu reprodukce. Pro muže není problém "zkusit to tam i onde", žena si musí vybírat pečlivěji. A jaký partner je tedy nejvhodnější? Úspěšný, kvalitní. Ta úspěšnost může být založena na skoro čemkoliv - od fyzické zdatnosti přes finance až po vliv ve společnosti. Ale nejzákladnější (byť je to dnes hlavně podvědomé) kritérium je "schopnost kvalitní reprodukce" - jinými slovy: chlap, se kterým už nějaká žena "chvíli vydržela" a nebo už dokonce zplodil potomka, je daleko přitažlivější, než chlap, co se ve třiceti může pochlubit akorát tak kladným vztahem ke kultuře a sbírkou známek :-)

Tak se nediv :-)

PS: moc se tu nediskutuje, tak uvidíme, zda to teď změníme :-)

© 2020   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby