Nápady na nové akce (351)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

17.listopadu: výlet - České středohoří ??

Pro ty, kteří se nechtějí v tento den v Praze účastnit žádné oslavy nebo demonstrace, zvažuju vyhlásit pořádný pěší výlet, abysme taky vypa…

Zahájil(a) Jirk@

4 11. 5, 2009
Odpověď od Jirk@

REKVIEM ZA SEN - Úterý 10. listopadu 20:30

Ahoj, měla bych návrh jít na film " REKVIEM ZA SEN" do Aera (nebo jiný kontroverzí film) a následně film někde v hospodě rozebrat. Jako stu…

Zahájil(a) Jana

5 11. 5, 2009
Odpověď od Jana

Šel by někdo ve středu na 2BOBULE? (zn. Praha)

Středa 4.11. do Slovanského domu od 19:00 Navrhuji, aby jste se všichni přihlásili do úterního odpoledne a na základě toho bych pak včas p…

Zahájil(a) Jirk@

5 11. 3, 2009
Odpověď od Jirk@

Svatomartinske vino Praha

Ahoj, naslo by se par zajemcu o ochutnavku letosnich mladych svatomartinskych vin? V Praze jsem nasla tuto organizovanou akci a rezervace c…

Zahájil(a) Jitka

5 11. 3, 2009
Odpověď od Jitka

Transmission 2009 - O2 Aréna

Ahoj jsem tu nový, tak se rozkoukávám. Nikde tedy nevidím akci na tradiční trance/house párty Transmission 2009. Lístky půjdou sehnat asi j…

Zahájil(a) Petr

1 11. 3, 2009
Odpověď od Petr

Jel by někdo 14.11. na dance party do Německa?

Ahoj, dobrá příležitost poznat podobně naladěný lidičky? Jestli tady někdo z vás vyznává stejnou muziku a chtěl by si připomenout léta dáv…

Zahájil(a) Jirk@

6 11. 3, 2009
Odpověď od Petr

Veřejné bruslení, 25.10.

Dnes jsem se zúčastnil veřejného bruslení na stadionu na Štvanici a byla to přesně ta z těch akcí, které se mi velmi líbí, protože jsem tam…

Zahájil(a) Martin (PaP)

21 10. 27, 2009
Odpověď od Kelly

Bowling

Jak tak koukam ten listopadovy bowling je pekne zaplneny. Vedela bych o jednom bowlingu, kde by se dali pripadne zarezervoat i 4 drahy. Ctv…

Zahájil(a) Jarka T

2 10. 27, 2009
Odpověď od Jirk@

Cestování 20.11-12.12

Ahoj, možná to sem úplně nepatří, ale třeba to někoho osloví. Na přelomu listopadu prosince odjíždim cestovat na Filipíny (backpacking).Tak…

Zahájil(a) Miki

13 10. 26, 2009
Odpověď od Petra M.

Vylet do Rima od 19-11 do 22-11 prodlouzeny vikend

Ahoj lidi, zkusim to zkumat a pak se uvidi. Chapu ze je docela riskantni jelikoz jeste moc lidi mezi sebou se neznaji..ale je i pravda ze a…

Zahájil(a) Marco

43 10. 24, 2009

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby