Zážitky z proběhlých akcí (192)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Květnové deskohraní pro nezadané

Tentokrát se nás nesešlo dvanáct, ale to nevadilo, mohli jsme vyzkoušet zase jiné hry. V tom je také kouzlo těchto večerů, pokaždé se dá na…

Zahájil(a) Jana (PaP)

2 5. 23, 2013
Odpověď od Tritol

Podvodní dobrodružství pro nezadané

Teď mi došlo, že jsem vlastně zapomněla napsat vám, jak jsme si užili pod vodou. Ten zážitek byl jedinečný. Celá akce začala poklidně úvodn…

Zahájil(a) Jana (PaP)

7 5. 21, 2013
Odpověď od snooffik

S PaPem za divadlem - duben

Tak máme další kulturní zážitek za námi. A myslím, že to nebylo rozhodně špatné. Minimálně většina divadla se bavila. Nás se do Divadla Rad…

Zahájil(a) Jana (PaP)

9 5. 13, 2013
Odpověď od Marietta

Květnový paintball pro nezadané

Tak jsme doma. Máme za sebou odpoledne plné aktivního odpočinku. Šli jsme do boje plni nadšení a myslím, že jsme nelitovali. Sice jsme si o…

Zahájil(a) Jana (PaP)

14 5. 12, 2013
Odpověď od Tritol

Čarodějnický slet

Zprávy ze sletu Na této akci padly za vlast miliony mozkových buněk, ale na druhou stranu byly posíleny břišní svaly, protože jsme se oprav…

Zahájil(a) Jana (PaP)

11 5. 12, 2013
Odpověď od snooffik

Dubnové saunování

Tak další saunování za námi, tentokrát díky povětrnostním podmínkám i s následnou koupelí.  I poslední jarní saunování stálo za to, tentokr…

Zahájil(a) Jana (PaP)

7 5. 12, 2013
Odpověď od snooffik

Výlet pro nezadané aneb Kudy chodil Karel IV.

Tentokrát se asi objednávka dobrého počasí někde zpozdila, a tak sobota, kdy jsme vyjeli turistit, byla jediný krapet zatažený den. Ale nás…

Zahájil(a) Jana (PaP)

2 4. 23, 2013
Odpověď od Lenka Veselá

Ochutnávka absinthů aneb za tajemstvím zelené víly

Se zápisem ohledně této ochutnávky jsem čekala do rána, abych se případně podělila o neobvyklé sny. No ty mi sice zelená víla nepřinesla, a…

Zahájil(a) Jana (PaP)

1 4. 19, 2013
Odpověď od Tritol

Dubnový bowling

Dorazila jsem domů a trochu přemýšlím, jak začít. No asi se tentokrát na začátku vyhnu vyzdvihování akce, ale naopak začnu upozorněním. Jez…

Zahájil(a) Jana (PaP)

1 4. 16, 2013
Odpověď od Tritol

Večerní vodní dobrodružství pro nezadané

Tak jsme zpátky a pořádně vymáchaní. Dnes musím pochválit všechny, neb příchod všech byl přesný. Bohužel jsme si stejně ještě chvíli počkal…

Zahájil(a) Jana (PaP)

3 4. 12, 2013
Odpověď od Aňa

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby