Projekt PaP od svého začátku tak rychle roste, že se ani ještě nestačilo navrhnout a vybrat logo. Velmi si vážíme těch, kteří sedli k počítači, vzali aktivitu do svých rukou, loga navrhují a zaslají nám je k posouzení. Vybraná loga budeme tedy zveřejňovat v této diskuzi a necháme samotné členy PaP vybrat to, které podle nich nejlépe vystihuje atmosféru PaP.

Výběr loga uzavřen, viz. tento příspěvek v blogu.

Zde jsou první návrhy u kterých záměrně neuvádím autory, aby rozhodování ostatních nebylo vůbec ničím ovlivněno. Chcete-li zaslat své logo do výběru, pošle jej prosím na adresu martin.dvorak@prijdapotkej.cz.

1)


2)


3)


4)


5)


6)


7)


8)


9)


10)


11)


12)


13)


14)


15)


16)


17)


18)


19)


20)


21)


22)


23)


24)


25)


26)


27)


28)


29)


30)


31)


32)


33)


34)


35)


36)


37)


38)


39)


40)


41)


42)


43)


44)


45)


46)


47)


48)


49)


50)


51)


52)


53)


54)


55)


56)


57)


58)


59)


60)


Moc děkujeme všem autorům za zaslaná loga a všem patří jen a jen slova uznání. Vybrat finální návrh bylo obtížné, ale rozhodnuití bylo třeba udělat a zde jsou výsledky http://www.prijdapotkej.cz/profiles/blogs/pap-ma-nove-logo. Ještě jednou všem moc děkujeme a věříme, že na nové logo si velmi rychle členové PaP oblíbí tak, jak jsme si ho oblibili i my při finálním výběru.

Zobrazení: 438

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Mě se líbí 22, 23 a 25. Všechny nápady jsou super, bude těžké vybírání...
Taky pridam svoji trsku do mlyna...

Hej, tak tohle je onco, to se mi libi!
Taky se mi líbí tato varianta, takže jeden hlas pro ni :-)
Ahoj, moc se mi libi napad 14 a 27/28.

14ctka vypada super, je jednoduche - na razitko, na zapamatovani, pritom vyrazne a napadite; krasne predstavuje cely nazev, ackoliv je normalne tezke ho tak pouzit a navic natolik usmevne, ze v nem vidim i tu "spokojenost ze stastne nalezeneho vztahu" a sexy zvednute oboci.... nudge, nudge, wink, wink ;) Proste mile, sexy a legracni.

Videla jsem ho hned. A hned jak jsem ho videla, tak jsem se usmala - SOLD! :)

Navic, kdyz se to vezme kolem a kolem - zkracenou verzi, takovou "parafou loga", by byl vlastne smajlik...

Jste vsichni moc sikovni, ale 14ctu chci za zenu! :D

Jej.... a ted na me koukl rozmazany Honza....

No, koukam na obe najednou asi minutu a fakt nevim...jeste chvilku, a mozna vyhraje Honza! :-/
Ahojky, nejvíc mne zaujalo č. 14, rozhodně by tam měl býl celý název, ne jen PaP... A asi ne srdíčka (nic proti lásce :-), spíš ať je z toho patrná pohoda a úsměv...
Hlasuju pro 14ku ... má to šmrnc a duši. ;-)
Jsem zpatky u 14.... kdyz si predstavim ta tricka na FREE HUGS, uplne to tam vidim! :D Martine, prozradil bys autora?
Kelly, a co říkáš na Honzův návrh na třetí straně v diskuzi? Ten se mi osobně začal dost líbit :-)
No prave, to je to moje dilema tady o par radek vis.... koukala jsem na obe loga najednou a pomalu ani nemohla svuj komentar odeslat, jak se mi "tocil" vlastni nazor...

Nevim, mam trochu problem s tim, ze na 14ctku se musi zaostrit, nazev neni videt tak jasne a zretelne a teda neni tak razne. Myslim, ze nutnost se zahledet a uvedomit si, na co to vlastne koukam, je v dnesni dobe spis nevyhoda. Prakticky je lepsi Honzovo, ale tamto je Smudla. Vasek ma pravdu, ma dusi :) Navic to neni zadna tuctovka :)

Snad kdyby se pouzily jasnejsi barvy.... ;)
Myslím, že 14ka jako logo se dá dát i v malém. Ale určitě by to s ní chtělo udělat ještě pár pokusů, co se týče zvýraznění jednotlivých částí, udělat pár remaků, aby se vidělo, jak všelijak to může vypadat. Pořád je to můj favorit. ;-)
Právě jsou přidaná nová loga. Moji dva favorité aktuálně jsou 14 a 33. 14 by chtělo trošku "zčitelnit" a zesvětlit a o 33 přemýšlím, jestli dříve nevidím Potkej až až poté Přijď. Důvody proč 14 jsem již psal a důvody proč 33 jsou to, že se mi líbí vystižení komunikace, čistý a přehledný styl (na rozdíl např. od 31 nebo 32, kdy se člověk musí soustředit na to, co je tam napsaný a co je vlastně důležitý) a taky souhlasím s paiou, že je fajn mít jen symbol pro případ, kde není možné použít celé logo a v případě 33 jsou tím symbolem ony dvě bubliny.

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby