Nápady na nové akce (351)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Velká podzimní cyklojízda

Velká podzimní cyklojízda, neděle 20. září, start 14 hodin, náměstí Míru pojedeme ?

Zahájil(a) Albert (Blassen)

4 9. 5, 2009
Odpověď od Eliska

Mozna se nam zase povede...

...jelikoz piknik byl fajn a pocasi taky byl fajn....mohli bychom opakovat piknik..co vy na to? Tak napiste. Marco

Zahájil(a) Marco

4 9. 4, 2009
Odpověď od Marco

Piknik na Petrine

Ahoj vsem kteri vcera byli na Petrine a taky ti kteri tam nebyly (ale skoda), jako organizator je potreba napsat tady jak to bylo. Noooo..t…

Zahájil(a) Marco

12 9. 1, 2009
Odpověď od Marco

Hrajeme kulečník

Signori e Signore, Ragazze e Ragazzi....Zkratka a dobre lidi PaP....jak jste vy na to? Marco Mastrocinque ale pro nekoho i Mastroianni :-)…

Zahájil(a) Marco

23 8. 28, 2009
Odpověď od Petra Š.

Moje teorie

Buongiorno, pred vsim chci rict vsem, hlavne ty kteri vcera nebyli na bowlingu ze muj TEAM vyhral, ja vim zadna novinka :-))) ted uz vite a…

Zahájil(a) Marco

4 8. 21, 2009
Odpověď od Luděk P

Co parníčkem trasu Praha-Slapy

Co parníčkem trasu Praha-Slapy? Dokud je pěkně :-) Jednodenní výlet. Názory, připomínky? :-) Více info: http://www.paroplavba.cz/praha-slap

Zahájil(a) Julie

17 8. 19, 2009
Odpověď od Marta

Kolo, brusle, pěší výlet?

Je tu někdo kdo by šel bruslit, na kolo nebo na pěší výlet? Na brusle a kolo chodím hlavně k Vltavě - kolem zoo, ale můžeme i jinam :-) výl…

Zahájil(a) Oli

24 8. 12, 2009

Cykloturistika a já!

Zdravím vás přátelé kola a cykloturistiky! Jezdím už od 7 let a kolo je mým velkým koníčkem. Jsem moravák tělem i duší ale bohužel nemám s…

Zahájil(a) Dalibor Osoha

2 8. 12, 2009
Odpověď od Albert (Blassen)

Kino

Ahojte! Hledáte-li místo pro návrhy na jaký film vyrazit a případně kdy a kam, jste tu správně. :-) Tedy, pokud víte úplně přesně, na co, k…

Zahájil(a) Marta

1 8. 6, 2009
Odpověď od Marta

Moto výlet

Ahoj všem - Což takhle vyrazit na nějaký výlet na motorkách? Je tu někdo kdo vlastní motorku a nemá s kým vyrazit na jízdu, nebo kdo nevla…

Zahájil(a) Martin Pr. (Jeremiášek)

0 8. 5, 2009

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby