Zážitky z proběhlých akcí (192)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Pevnost Boyard trochu jinak

No musím začít poznáním, že jsem už dlouho nefungovala jen silou vůle. Možná se vám to zdá nadsazené, ale hodina spánku není nic moc. Navíc…

Zahájil(a) Jana (PaP)

11 2. 4, 2013
Odpověď od Jana (PaP)

Zimní piknik aneb koulovačka jinak

Ať jsem čekala od pikniku cokoliv, netušila jsem co přijde. Bylo vskutku úžasné, jak se všichni připravili, a vzali ho vážně. Na to, že se…

Zahájil(a) Jana (PaP)

5 1. 29, 2013
Odpověď od Ivana Černochová

Lednový bowling

Původně jsem myslela, že tentokrát budu moci napsat dříve,  ale "bohužel" se tak nestalo. Každopádně musím konstatovat, že se dnešní večer…

Zahájil(a) Jana (PaP)

17 1. 24, 2013
Odpověď od Jana (PaP)

Lednová Velká party pro nezadané

Tak i tentokrát píšu hnedka plná dojmů. Ačkoliv už skoro spím, nedá mi to nenapsat. Dle mého názoru se akce povedla, ačkoliv bohužel 15 lid…

Zahájil(a) Jana (PaP)

0 1. 20, 2013

Curling

Tak dnešní sportovní počin mne ujistil, že sice jsem nadšenec, ale vždycky budu v týmu taková brzdička. To mne však nezastaví. Jinak musím…

Zahájil(a) Jana (PaP)

3 1. 14, 2013
Odpověď od Tritol

Lednová procházka

Pravdou je, že tentokrát bylo prodlení v zápisu delší než obvykle, mělo to svůj důvod (ale i tom pšt). No nic teď k samotné akci. Možná dík…

Zahájil(a) Jana (PaP)

5 1. 11, 2013
Odpověď od Jana (PaP)

Listopadový bowling

Tak i dneska píšu hned co jsem dorazila domů z akce, faktem je že většina lidí z bowlingu je už dávno doma. Závěr večera u fotbálku byl sic…

Zahájil(a) Jana (PaP)

5 1. 9, 2013
Odpověď od Jana (PaP)

Silvestr aneb s PaPem do Nového roku

Tentokrát mi ten zápis trochu trval, hlavně asi proto, že jsem včera dlouho vyspávala. No každopádně musím říct, že to bylo hrozně fajn. Ro…

Zahájil(a) Jana (PaP)

4 1. 4, 2013
Odpověď od Veronika Paul

Poděkování Janě

Nechtěla jsem, aby moje poděkování zapadlo v množství komentářů k jednotlivým akcím, proto ho vypisuji takhle extra… Jani, děkuju za vymýšl…

Zahájil(a) Alena

6 1. 4, 2013
Odpověď od Tritol

Bruslení - prosinec

Tak další skvělá aktivita za námi, bohužel chřipka byla nekompromisní a tak skolila pár lidí navíc, ale nakonec se nás sešla dobrá partička…

Zahájil(a) Jana (PaP)

2 12. 30, 2012
Odpověď od David Š.

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby