Již dlouho jsem na PaPu nenapsal žádný příspěvek do svého blogu. Přiznám se bez mučení, poslední půlrok byl pro mě ještě hektičtějším obdobím, než jaké jsem si kdy vůbec dokázal představit. Práce se daří, „svou“ kancelář mám již ve čtyřech městech vzdálených tak, že je již lepší létat než jezdit, kolem sebe se mi podařilo vybudovat výborný tým spolupracovníků, v domečku je banda dělníků, kteří chtějí, abych stále něco rozhodoval a sháněl a doma, díky PaPu, mám velký, ale už i malý poklad, které je potřeba si pořádně hýčkat. Sečteno, podtrženo, času se zoufale nedostává.

 

PaP je ale moje srdeční záležitost. Je to projekt, který mám ze všech těch ostatních nejvíce rád. Ne proto, že by mě živil, ne proto, že má obrovský růstový potenciál a ani nechci říkat laciná klišé, že nosí lásku (i když on ji skutečně nosí a mohu to osobně potvrdit :-) ), ale proto jací jsou v něm lidé a že těmto lidem dává PaP radost a zábavu. Před každou akcí, na kterou jdu, jsem tak trochu nesvůj a v podstatě se děsím, jak ta akce zase proboha dopadne. Nebude to trapas, bude se lidem líbit, přijde jich dost, nebudou tam prudiči? Naštěstí zatím nikdy se mi nestalo, že by ze mě tenhle balvan po akci nespadl a já si radostně neoddechl nad dobře odvedenou prací organizátora akce a nad lidmi, kteří se akce zúčastnili.

 

Nechci zakrývat, že za ty skoro dva roky provozu PaPu bylo vždy a všechno růžové.  Ačkoli největší devizou PaPu jsou lidé, jsou i jeho největším ohrožením. I my musíme občas řešit konflikty mezi některými členy, kteří přišli a potkali, pak se zase rozešli a potkali s někým dalším, což se nelíbilo těm, se kterými se potkali už dříve a tak podobně … no však víte.

 

Dnes je tu ale pro PaP den D. Né obyčejný den D, ale oblíbený pořad České televize - Den D.  Ano, tam se PaPu podařilo vyšplhat přes všechna ta výběrová kola, prezentace, obhajoby apod. O PaPu se dozví další stovky tisíc lidí, z nichž by podle odhadů měla být cca pětina nezadaných. Aktuálně je v PaPu, před vysíláním, registrovaných 2.763 členů. Kolik jich přibude do zítra a do týdne? 100, 200? Nebo více než po Střepinách na Nově v předloňském roce? A co investoři? Podpoří PaP a uvidí jeho obchodní potenciál nebo ne?

 

Ať to již dopadne jakkoli, jsem moc rád, že projekt, který měl původně skončit „až Martin najde holku“ jede dál, má tisíce příznivců, desítky nově zadaných párů a již i několik miminek, malých PaPátek, na cestě. No a není to krásné, rozjet něco, co přináší nový život? Co říkáte, jde pak tenhle projekt nemít rád? :-)

 

Všem novým PaPákům přeji v PaPu hodně radostně strávených dní, ale hlavně nalezení toho pravého pro váš další život. Tohle tady funguje.

 

Martin

Zobrazení: 476

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Přijď a Potkej!

Přidejte se ke komunitě Přijď a Potkej.

Komentář přidal(a) Mirek dne 4.únor.2011 v 11:15

Jako jeden z prvních členů, mám možnost sledovat tento projekt od jeho začátků.  

Přeji mu, ať má již všechny své dětské nemoci, roztržky a pubertální konflikty za sebou.

Ať se mu daří a znovu si najde hodně aktivních  a zapálených organizátorů, jako měl při svém vzniku.

Hodně štěstí Martine.

Komentář přidal(a) Martin (PaP) dne 4.únor.2011 v 11:02

Ahoj Radime, rozhodně ti neřekneme, ať stránky nepoužíváš, konstruktiví kritika je vítaná. Nechtěl bys nám s webem trochu pomoci? Třeba i jen náměty a doporučeními, každá dobrá rada je zlatá.

 

Technologickou nevýhodou PaPu je, že je postaven na redakčním systému Ning, který nám v některých aspektech tak trochu svazuje ruce. Pokud byste někdo znal vývojáře pro Ning, budeme rádi za kontakt na něj. Bohužel už i oficiální technická podpora Ningu občas selhává a musíme si poradit sami.

Komentář přidal(a) Martin (PaP) dne 4.únor.2011 v 10:31

Děkuji moc za názory, jsem rád, že je tahle personální kapitola již ukončena.

 

Mimochodem, dnes vyšla na Lupě rekapitulace včerejšího dne D z pohledu Michaela Rostocka, ze které jsem naštěstí vyvázl v dobrém :-)

 

http://www.lupa.cz/clanky/ctvrty-den-d-cukr-voda-soda-novy-red-bull/

 

Komentář přidal(a) Radim M. dne 4.únor.2011 v 10:13
PaP je jako nápad skvělá věc. Domnívám se, že po Dni D se sice spousta lidí zaregistruje, ale také zase brzy odejde.. Weby mě živí, takže je jakž takž umím používat, ale na těchto stránkách se nemohu orientovat. Ano, jsou zde nějaké návody, ale vždycky platí, že lidé jsou líní číst a něco složitě objevovat. Chybí intuitivní ovládání, menu na jeden a čtvrt řádku, bohužel nezaujme ani design. Po prvních minutách, které jsou ovšem pro provozovatele nejdůležitější, mu nemůžu přijít na chuť. Po všech stránkách jsem od webu čekal víc. Jasně - můžete mi říct: "Tak ty stránky nepoužívej," ale myslíte, že budu jediný, kdo bude takhle ztracený?
Komentář přidal(a) Veronika Šťastná dne 3.únor.2011 v 22:58
Myslím, že úspěch je zaručen. Těším se na bowling!
Komentář přidal(a) Irenda dne 3.únor.2011 v 22:30
Martine, byl jsi tam fakt dobrý!!
Komentář přidal(a) Romana dne 3.únor.2011 v 21:52
Ahoj Martine, to je super! Gratuluju! Rostock rekl, ze se mu libis, coz asi nikdy nerekl ani vlastni manzelce (teda jestli nakou vubec ma)! Nehty si bude kousat, az ten uspech uvidi! :-) Slavit budem na Bozi party, doufam!!! :-)
Komentář přidal(a) Džarda dne 3.únor.2011 v 21:45
tak jsem to nakonec stihnul vidět live, gratuluji. kdy bude oslava? :)
Komentář přidal(a) Ivana Černochová dne 3.únor.2011 v 18:25

Jde nemit rad sve dite ?

Gratuluju k oboum !

Komentář přidal(a) Monika D dne 3.únor.2011 v 13:51
Ahoj, fandím vám, protože jste naplnili to, co jsem já měla vlastním snem do chvíle, než jsem objevila vaše stránky. Doufám, že se mi podaří najít cestu ke spolupráci. Dnes se určitě budu dívat. Monika

© 2022   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby