Zážitky z proběhlých akcí (192)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Stručný zápis z tajného výletu 4.0 a teď už mohu prozradit, že jsme jeli na Valdek do Brd a bylo nás 15 a náramně jsme si to tam na sněhu užili.

Stalo se kolem 13. února 2010...http://www.prijdapotkej.cz/events/praha-vylet-40-tajnyJak jsem avizoval v pozvánce, místo cíle výletu byla…

Zahájil(a) Jirk@

22 2. 16, 2010
Odpověď od Anče

Report - Souborné dílo W. Shakespeara ve 120 minutách

Včera jsem byli na divadelním představení "Souborné dílo W. Shakespeara ve 120 minutách" v Divadle v Dlouhé. Ačkoli jsem čekal trochu nudno…

Zahájil(a) Martin (PaP)

17 2. 13, 2010
Odpověď od Ola (PaP)

Jindřichov potřetí aneb jak jsem se ztratil a našel :-)

motto akce: Pojďme lyžovat, aneb není nad procházku v přeskáčích :-)) Pátek:  příjezd opět chaotický ale konečně kolem 20:30 jsme všichni j…

Zahájil(a) Marcel V

28 2. 10, 2010
Odpověď od Martin F

Malá velká čajovna

Včera proběhla další čajovna, tentokráte jen z poloviny naplněná. Na PaPáky asi doléhá dlouhá zima nebo příliš mnoho zajímavých akcí, takže…

Zahájil(a) Tritol

3 2. 9, 2010
Odpověď od Filip N. :) Ucitelska kecka

Vstup do klubu pětatřicátníků

Zdravím všechny, kteří mě byli doprovodit do toho klubu pětatřicátníků a kteří se obětovali a strávili se mnou ty první chvíle v něm...musí…

Zahájil(a) Roman

5 2. 8, 2010
Odpověď od vlasta

Imaginarium dr. Parnasse

Omlouvam se vsem imaginaristum.. NE za zazitek, ktery dal vice premysleni nez jsem cekala, ale za dobu, nez jsem zalozila diskusi...   Co r…

Zahájil(a) Ola (PaP)

2 2. 5, 2010
Odpověď od Marketa

Curling, 31.1.

Včera jsem byl poprvé v životě vyzkoušet curling - moc zajímavý zážitek. Tedy abych řekl pravdu, ty dvě hodiny to byl moc zajímavý zážitek,…

Zahájil(a) Martin (PaP)

9 2. 2, 2010
Odpověď od Lu

HERLÍKOVICE 30.1.

http://www.prijdapotkej.cz/events/herlikovice-jednodenniAhoj PaPíku, včera se 12 členná skupina PaPáků vydala na jednodeňák do Herlíkovic z…

Zahájil(a) míšA

9 2. 2, 2010
Odpověď od Nibiru

Čajovna XL

Včera proběhla trochu větší čajovna, než jsme na PaPu zvyklí. Nakonec dorazilo 17 PaPáků a bylo to tak akorát, takže maximum 20 lidí zůstáv…

Zahájil(a) Tritol

8 1. 31, 2010
Odpověď od Filip N. :) Ucitelska kecka

Metropolitní sebeobrana v kostce 24. ledna

Milí PaPí násilníci i oběti dnešního rychlokurzu sebeobrany,  právě jsem se vrátila z akce a je čas na zápis všech dnešních zážitků, které…

Zahájil(a) Lu

18 1. 31, 2010
Odpověď od Elena Zigmundova

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby