Zážitky z proběhlých akcí (192)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Prosincové saunování

Tak a máme za sebou další saunování. Zápis sice píšu trochu pozdě, ale omlouvají mne naražená záda ze sobotní ledovky. Ale jinak musím kons…

Zahájil(a) Jana (PaP)

3 12. 21, 2012
Odpověď od Jana (PaP)

Čekání na konec světa v čajovně

Čas strávený nad čajem nám rychle uběhl, myslím že jsme si to užili. Jediné co je mi líto, že nedorazili všichni co se přihlásili, sešlo se…

Zahájil(a) Jana (PaP)

2 12. 21, 2012
Odpověď od Tritol

Badminton

Tak máme za sebou badminton. Pro mne to bylo něco nového, protože se jednalo první akci sportovního charakteru, kterou jsem pořádala. No ač…

Zahájil(a) Jana (PaP)

6 12. 19, 2012
Odpověď od Jana (PaP)

Putování za vánoční chutí

Tak opět hned po akci předávám aktuální informace o tom jak to dopadlo. Takže začnu popořádku, nakonec se nás pod ocasem sešlo pouze jedená…

Zahájil(a) Jana (PaP)

5 12. 14, 2012
Odpověď od Lenka Veselá

Laser game listopad

Tak máme za sebou další akci. Tentokrát má mé hlášení zpoždění, ale musela jsem pracovat. :) Teď už k samotné akci. Po mém skromném přivítá…

Zahájil(a) Jana (PaP)

3 11. 22, 2012
Odpověď od Tritol

Hravý večer

Tak věrna své pověsti, ihned po příchodu domů píšu report. Dnešní deskohraní ukázalo, že ve spoustě Papáků je hravá duše, nakonec se jejich…

Zahájil(a) Jana (PaP)

3 11. 8, 2012
Odpověď od Jana (PaP)

Vřelé setkání v sauně

Tak máme za sebou saunování, a podle ohlasů přítomných se to povedlo. Příjemné prostředí sauny bylo rezervováno jen pro nás, a samotná saun…

Zahájil(a) Jana (PaP)

21 11. 6, 2012
Odpověď od David Š.

Malá zpráva z Dobré čajovny

Milí přátelé a příznivci PaPu, tak máme za sebou další příjemnou akci, tentokrát v čajovně. Tato byla výjimečná hlavně tím, že hlavním tém…

Zahájil(a) Jana (PaP)

9 11. 3, 2012
Odpověď od Jana (PaP)

Říjnová party

Je skoro půl čtvrté a já zrovna dorazila domů. Nožky mě sice trochu bolí, ale na druhou stranu byl to fajn večer. Po počátečním skupinkován…

Zahájil(a) Jana (PaP)

13 10. 25, 2012
Odpověď od Zawisza Czarny

Zápis o říjnovém bowlingu

Tak máme za sebou bowling. Pro mnohé z nás to bylo poprvé, takže si myslím, že to určitě stojí za pár slov. První vlaštovky se  na bowlingu…

Zahájil(a) Jana (PaP)

5 10. 11, 2012
Odpověď od Martas

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby