Nápady na nové akce (351)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Nekuřácké akce

aneb Když v báru houstne dým, tak ráději mizím... Co s tím? Nechci kuřákům brát jejich zábavu, jen to jejich čmoudění a zamořené území pr…

Zahájil(a) Marta

5 10. 24, 2009
Odpověď od Marta

Solvayovy lomy 31.10.2009

Kdo chce stejně jako já utéct z města do přírody, tak se chystám se do starého lomu, kde je Muzeum těžby a dopravy vápence v Českém Krasu n…

Zahájil(a) Jiří

1 10. 24, 2009
Odpověď od Lu

Vánoční párty

Ahoj vsem, dneska snezi a uz me prijde ze vanoce se blizi...:-)) tak dneska me napadlo ze mohli bychom pred vanocama delat nejakou akci a j…

Zahájil(a) Marco

59 10. 23, 2009
Odpověď od Petra Š.

Akce Dětenice

Už jsme něco naťukli na chatu, líbil se nápad uspořádat akci ve středověk.hospodě v Dětenicích. Co vy na to? A také co vy na to, že je někt…

Zahájil(a) ReHu

6 10. 22, 2009

Golf

Najde se již mezi členy PaP rozumně velká partička lidí na golf? Jak hrajete, kdy a kam chodíte a kde bychom si mohli zahrát? Několik z vás…

Zahájil(a) Martin (PaP)

5 10. 21, 2009
Odpověď od Miki

Italsky tanec TARANTELLA

Ahoj vsem lidem... Mam moznosto naucit pokud budete chtit jeden italsky tanec primo od vesnice kde byldim ja...a to je folkloristicka hudba…

Zahájil(a) Marco

15 10. 21, 2009
Odpověď od Marco

Všem SINGLES z Ostravska - spojme se... :-)

Vážení a milí přátelé, velmi se mi líbí myšlenka tohoto projektu, neboť "nová generace" singles se pomalu a jistě rozrůstá, ať již z důvod…

Zahájil(a) Michal

1 10. 20, 2009
Odpověď od Martin (PaP)

Helloween Party

Snad jeste neni pozde organizovat helloween party....maskovat asi umite vsichni...snad i bavit se...Musime jenom vymyslet kde muze se konat…

Zahájil(a) Marco

7 10. 19, 2009
Odpověď od Marco

Fotografování

Vzhledem k tomu, že jsem hodně nadšenej fotograf, tak mě dneska problejsknulo hlavou, že by se dal třeba pronajmout ateliér na celej den a…

Zahájil(a) Karel Jelínek

0 10. 19, 2009

Naprosto první letošní lyžování - Kořenov Rejdice - tento víkend - zítra :-)

Tento víkend se rozjíždí první lyžařský vlek a sjezdovka v lyžařském centru Kořenov - Rejdice Sníh je 30-60cm, mokrý (ale na začátek sezóny…

Zahájil(a) Martin Pr. (Jeremiášek)

0 10. 16, 2009

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby