Nápady na nové akce (351)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Další výlet?

Dle pozitivních ohlasů jsem se rozhodl nadhodit, zda ještě do konce roku, než začne naplno ten předvánoční stres, ještě někam nevyrazit na…

Zahájil(a) Jirk@

27 11. 22, 2009
Odpověď od Karel-Billykid

Létající přání

Pojďme v podzimní podvečer vypustit "létající přání" Vypouštění létajících lampiónů (Khoom Fay) je nedílnou součástí tradičního čínského l…

Zahájil(a) Michal N

19 11. 20, 2009
Odpověď od Ewee

Karaoke II 18.11

Ahoj vsem PaPakum...jsem na rade a rad napisu neco ohledne Karaoke II. Za prve chci podekovat vsem PaPakum kteri vzali s sebou odvahu a sli…

Zahájil(a) Marco

28 11. 20, 2009
Odpověď od Petra Š.

Pruzkum:-))) Kolik jsi PaP zavisly?

Pro vsichni ti kteri jakmile se vrati domu...po praci nebo po akci co delaji jako prvni vec....zapnout pocitac a hned....www.prijdapotkej.c

Zahájil(a) Marco

27 11. 20, 2009
Odpověď od Marco

Pár návrhů ke zvážení

Milý Papíci. Dovolím si nadhodit pár návrhů do budoucna. Tento projekt poznávání nových lidí mne nadchl.Většinou se lidé poznávají díky spo…

Zahájil(a) Jarek

1 11. 20, 2009
Odpověď od Anicka

Sportovka bowling – MOST

Sobota - 19.prosince v 18:00 hod - Sportovka bowling – MOST Ahoj všichni PaPíci - podkrušnohorci.Také pro vás není maličkost účastnit se vz…

Zahájil(a) Jarek

0 11. 19, 2009

2.12. do Brna na Supporty? Najdou se ještě řidiči a další zájemci?

Přidá se ještě někdo na koncert Support Lesbiens do Brna? Zatím z Prahy jedou: 1. auto - řidič Mirek: Market, Marco, DankaMatonka 2. auto -…

Zahájil(a) DankaMatonka

2 11. 18, 2009
Odpověď od DankaMatonka

Koncert Tatabojs

Přátelé, kamarádi, tak jsem zjistila, že má milovaná kapela Tatabojs má právě koncertní turné. V Praze 29. listopadu ve vinohradském divadl…

Zahájil(a) Jana J.

0 11. 16, 2009

Nápad na akci tuto sobotu, 14.11.? Klidně i celodenní výlet

Ahoj, máte někdo chuť podniknout výlet či nějakou sportovní aktivitu tutu sobotu? Dle diáře PaPu je program až večer - Belly Dance. Víte o…

Zahájil(a) DankaMatonka

11 11. 13, 2009
Odpověď od Jirk@

Je tu někdo na volejbal nebo na plážový volejbal?

Léto se rozjíždí a to by bylo, abychom nedali dokupy několik lidí na plážový volejbal. Máte-li informace o hřišti, dejte prosím vědět, stej…

Zahájil(a) Martin (PaP)

12 11. 12, 2009
Odpověď od PaPík Náčelník

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby