Zážitky z proběhlých akcí (192)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

"Singles rebels party"

Včera po delší době proběhla seznamovací párty  v nekuřáckém baru Innuendo, který byl rezervován jen pro uzavřenou Papí společnost a večer…

Zahájil(a) PaPík Náčelník

5 11. 19, 2010
Odpověď od Pepa pepa

Hudebni odpoledne - 28.10.

Slibil jsem, ze napisi report z oslavy, ktera se udala vcera.Co k tomu co se delo rici?Zpocatku rozpacita nalada (zpusobena mirou alkoholu…

Zahájil(a) Filip N. :) Ucitelska kecka

9 10. 31, 2010
Odpověď od Filip N. :) Ucitelska kecka

MEGAKONCERT 100 BUBNŮ - Jumping Drums

Vyprávět někomu nevypravovatelné, popisovat někomu nepopsatelné je naprosto zbytečné... Myslím, že líp napoví a případně i vzpomínky vytano…

Zahájil(a) chalupa (Petr)

0 10. 23, 2010

KOMUNIKAČNÍ MINIMUM

NAKONEC SE NÁM ANI MOC NECHTĚLO LOUČIT A ODCHÁZET Ale to předbíháme ... jak to vlastně začalo....? Sešli jsme se v pátek večer v Petýrkov…

Zahájil(a) Dana

4 10. 6, 2010

Do Dolomit (nejen) na via ferraty

Rád bych krátce zhodnotil náš (podle mě velmi vydařený) ferratový "výlet", který byl současně (pravděpodobně) mojí poslední akcí organizova…

Zahájil(a) Radek S.

8 10. 1, 2010
Odpověď od Lucie

Praha – město nevšední v každodenní všednosti

A bylo to poetické i když nás byla hromada..a já vám děkuji, že jste šli se mnou. Milý to podvečer.Rozverná a milá paní průvodkyně jistě do…

Zahájil(a) Ola (PaP)

3 10. 1, 2010

Softball

     Na hřiště Spectrum Praha u Rajské zahrady dorážíme v 16,00 ty méně zdatný v orientaci (já) to mají jentaktak páč vchod na hřiště jim d…

Zahájil(a) Hanka D

17 9. 29, 2010
Odpověď od Klára

Vysoká lana 18.9.2010

SLÁVA, MÁME TO ZA SEBOU!!!Hned v úvodu se nás ujaly dvě sympatické instruktorky a vysvětlily, na co se vlastně můžeme těšit. Začínali jsme…

Zahájil(a) chalupa (Petr)

15 9. 29, 2010
Odpověď od chalupa (Petr)

Cimrman

Ahoj všem,   Ve čtvrtek proběhlo třetí setkání nad dílem Járy Cimrmana. Tentokrát velmi komorní (7 lidí), ale i přesto doufám, že povedené.…

Zahájil(a) Marek B

3 9. 17, 2010
Odpověď od Irena H.

Bowling Praha 10.8.2010

V úterý 10. srpna jsme se sešli na naší již vyzkoušené bowlingové herně na Novodvorské. Abychom se nenudili, hrál se tentokrát trochu jiný…

Zahájil(a) Oli

6 8. 24, 2010
Odpověď od Oli

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby