Zážitky z proběhlých akcí (192)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Cimrman - po akci

Děkuji všem za aktivní účast, bylo to nečekané a potěšující, po zkušenostech z předchozí přednášky, kdy se náš sešlo jenom šest. A pro ty c…

Zahájil(a) Marek B

4 5. 20, 2011
Odpověď od Marek B

Květnové deskohraní pro nezadané

Včera v podvečer jsme se sešli, abychom strávili další příjemný večer ve společnosti her a milých papáků a papaček. Pravda, nepřišlo nás mn…

Zahájil(a) Janyk

1 5. 19, 2011
Odpověď od Tritol

Dubnové deskohraní pro pokročilé

V neděli proběhlo další deskohraní, tentokráte určené zkušenějším hráčům a zaměřené na časově a pravidlově komplikovanější hry. Zároveň jsm…

Zahájil(a) Tritol

6 4. 23, 2011

Dubnové deskohraní pro nezadané

Druhé dubnové deskohraní bylo jako obvykle určeno nezadaným a Dixitu. Tentokráte nebyla kapacita zcela naplněna, ale na hrách se to nijak n…

Zahájil(a) Tritol

1 4. 22, 2011
Odpověď od Eva Kubínyiová

Postřehy z březnové pruhované párty

Tak nám právě proběhla březnová pruhovaná párty. Klub pro zhruba 50 lidí jsme zaplnili do posledního místa a hned z kraje večera jsme se pu…

Zahájil(a) Martin (PaP)

19 4. 21, 2011
Odpověď od Bára-Val

Odpoledni zpivani 5 - zpetny report

Premyslel jsem, jak napsat zaznam ze vcerejsi akce. Nakonec jsem se rozhodl jej sepsat takovym zpusobem, ze kdykoliv muzete prestat cist a…

Zahájil(a) Filip N. :) Ucitelska kecka

4 4. 5, 2011

První PaPí Poker Právě Proběhl

Tak jsem se právě vrátil z prvního PaPího pokeru a musím říct, že jsem nadšen z prima zážitku. Tedy mezi námi, mohlo by to být lepší, vypad…

Zahájil(a) Martin (PaP)

15 4. 3, 2011

Březnové deskohraní pro nezadané

Máme za sebou další deskohraní, které opět proběhlo v Dixitím duchu. Novinkou byla "předehra" Hledání hráčského partnera, což bylo trochu v…

Zahájil(a) Tritol

8 3. 22, 2011
Odpověď od Joe (Josef) D.

Prohlídka Podolske vodárny

Sešlo se nás přesně 20. Po příchodu průvodkyně v podpadkách jsem trochu znejistila, proč po návštěvnících vyžadují sportovní obuv, kterou n…

Zahájil(a) Romana

3 3. 18, 2011
Odpověď od Honza V.

expedice Rýchory

Přijela jsem o den později, zato delší cestou :-) .. navigace jakoby se bláznila a rozhodla se k cestě přes Jičín, následné pidivesnice, ší…

Zahájil(a) Ola (PaP)

5 3. 14, 2011
Odpověď od Tritol

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby